Logo

  کیسه سیل بند فوری

  کیسه سیل بند فوری

  دانلود کاتالوگ کیسه سیل بند فوری

  توضیح مختصری از کیسه سیل بند فوری :
  مهمترین خصلت یا فاکتور در  این سیل بند , استفاده آز آن در کمترین زمان ممکن و جلوگیری از ورود سیل است . که مهمترین فاکتور در جلوگیری ازسیل ها است که با افزایش زمان ,خسارت های بیشتری به مکان ها و خانه ها و تاسیسات وارد می شود.
  فاکتور دیگر کم حجم و وزن کم آن است  که به راحتی قابلیت انتقال به انواع مکان ها و جاها را دارد .(قابلیت انتقال پذیری در زمان خالی بودن)
  مخصوصا جاهایی که دچار سیل شده اند و انتقال وسایل به سختی صورت می گیرد.
  کیسه سیل بند فوری , وقتی در مقابل آب قرار می گیرد با جذب آب در مدت زمان 3 الی 5 دقیق به حداکثر حجم و وزن خود (با جذب آب حدود 30برابر وزن خود دست می یابد )دست یافته و جلوی سیلاب ها  وفشارهای آب به عنوان سیل بند جلوگیری می کند .
  در سیل بندهای با کیسه های شن وماسه وخاک .,به دلیل زمان بر بودن پر کردن کیسه ها  وصرف شدن زمان بابت پرکردن ,زمان که یکی از مهمترین فاکتورها برای مقابله و کاهش تلفات است از بین می رود و همچنین هزینه بابت نیروی انسانی در منطقه و هزینه ای هر فرد د رمواقع بحران ,به هزینه های غذا و.. و هزینه های وسایل لازم همچون بیل و تهیه خاک به آن اضافه میشود .

  که سیل بند فوری ,جلوی بیشتر این هزینه ها را با کمترین زمان و بیشترین بازده می گیرد .
  همچنین بعد از سیل آب ها ,این کیسه ها  هم مشکلات زیستی نداشته و جلوی ریزگردهای  تولید شده را خواهد گرفت و می تواند برای مصارف کشاورزی برای ابیاری گیاهان به صورت قطره ای که 3تا 12 ماه توانایی ذخیره اب را در خود دارد را استفاده کرد.
  در حین وقوع سیل در مواقع خیلی اضطراری می توان به عنوان  تصفیه آب به کار برد.
  بعد از استفاده می توان آن را پاره کرده و روی شن و ماسه ریخت که به عنوان تثبت کننده خاک هم قابل استفاده است .
  در جاهای مختلفی همچون نظامی , هنگام پر بودن می تواند به عنوان ضد گلوله استفاده کرد.