Logo

  سامانه اب سوز چیست؟


  سامانه آب سوز شامل سیستم هایی می شود که انواع آب را می تواند به سوخت مصرفی (به جای سوخت فسیلی) برای همه ابزار هایی که از سوخت فسیلی استفاده می کنند را فراهم آورد و حتی کاربرد های فراوانی نیز به غیر از سوخت می تواند داشته باشد. به دلیل خواص جالب آن.

  این سوخت جدید که از آب به دست آمده با انرژی کمی توانایی تولید را دارد (60وات)

  نام این سوخت مخصوص را هیدروژن نمی توان گذاشت . بلکه گاز جدیدی است و برخی خواص هیدروژن را ندارد و خواص جالب دیگری دارد. که به این دلیل آن را  (پرشین گاز ) نام نهادیم.

  خواص این گاز: بر خلاف هیدروژن که بسیار انفجاری است و باید در مخازن مخصوص ذخیره و حمل ونقل گردد .پرشین گاز یک گاز قابل اشتعال است نه انفجاری- و فقط درون پیستون خودرو این حالت انفجاری به خود خواهد گرفت-و می تواند بدون نگرانی درون تمامی کپسول ها به راحتی و ایمنی و به دور از انفجار حمل شود همانند  کپسول های اکسیژن و بوتان ومتان و نشستی هم نخواهد داشت .

  این گاز چون حالت مولکول های بزرگی دارد می تواند به مدت 2 سال و حتی تا فشار 1000-200 بار درون کپسول های عادی و بدون نشست ذخیره شود و ایمن بماند.

  با وجود درجه  200-700 درجه آن در مقایسه با گاز بوتان گرمای بیشتری در فاصله بیشتری دارد. و حتی می تواند فلزاتی چون تنگستن که نیاز به دمای 2000 درجه برای ذوب دارند را به راحتی ذوب نماید.

  خواص دیگر آن ایمنی به مراتب بالاتر نسبت به سایر سوخت ها  همچون  سی ان جی- ال پی جی و متان و بوتان و بنزین دارد

  که در هنگام تصادفات ایمن هست و خطرات ناشی از خفگی co را ندارد.

  و تولید قدرت 2.5 برابر بیستر از بنزین را دارد.یعنی در سربالایی هابر خلاف گاز cng کم نمی اورد .بلکه با شتاب بیشتری حرکت می کند.

  ویدیو های بیشتر